KONST / Litografier / Färglitografi 14156037
nr 1415 6037
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Signerad, numrerad 10/50. Färglitografi, bildmått: 25x30cm, yttermått inklusive ram: 43x54cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:30:04
1.600 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)